Ferroli kombi D1 arızası

Ferroli kombi D1 arızası

Ferroli kombi D1 arızası nedir ?

Ferroli Econcept Tech, Ferroli DivaTech gibi yeni nesil kombilerde dijital ekranda karşımıza çıkan bir uyarı kodudur. Normalde bir arıza kodu değildir. Çalışma anında olduğunu belirten bir uyarı kodudur. Sıcak kullanım suyunun çekildiği anda sıcak suyun çıkış sıcaklığı ve D1 uyarısı ekranda görüntülenir. Sıcak su kullanımı paneldeki musluk işaretinin altındaki sıcak su lambasının yanması ile belirtilir. Bekleme süresi boyunca da D1 görüntülenir.

Herhangi bir arıza durumunda ise gösterge arıza kodunu ve bekleme süresi boyunca D4 uyarısını gösterir. Bu tür durumlarda arızanın çeşidine göre bir kombi servisi çağırmanız gerekebilir.

Ferroli kombi arızaları D1 ve benzeri uyarı kodları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arıyarak destek alabilirsiniz.


- UYARI -

Lütfen Kombinize kendiniz müdahale etmeyiniz tesisatçı elektirikçi gibi branşı olmayan şahıslara kombinizi elletmeyiniz. Aksi takdirde kombi hata veya dalgınlıkla yapılacak yanlış işlemde can ve mal kaybına yol açabilecek sorunlar ortaya çıkarır. En sağlıklı çözüm için Çağrı merkezimizden 0 (212) 998 18 38 randevu alınız.